Auto na ślub i renowacja lakieru

Auto na ślub i renowacja lakieru

Jako firma zajmująca się wynajmem samochodów do ślubu, wieczorów kawalerskich/panieńskich, musimy zapewnić najlepszy warsztat dla naszych aut. Ślubów, wesel oraz par, które wyszukują samochodu na wypożyczenie jest coraz więcej.

Renowacja lakieru w Łodzi – czy warto?

renowacja lakieruZ racji zbliżającego się okresu wiosenno-letnio-jesiennego, należy mieć garaż aut przygotowanych do działania. W swojej ofercie posiadamy dziesięć samochodów, od sportowych po limuzyny. Z racji dużej dbałości o szczegóły w realizacji naszych usług, potrzebne jest, aby samochodu były zawsze czyste oraz zadbane. Łódź jest miastem, gdzie istnieje duża konkurencja na takim rynku usług. Dlatego też nasze auto trafiają do tak zwanego car spa, w którym wykwalifikowana kadra zajmuje się czyszczeniem i pielęgnacją samochodów, między ich wykorzystaniem. Auto detailing w naszym przypadku polega na dogłębnym, szczegółowym i drobiazgowym czyszczeniu zarówno wnętrza samochodu jak i jego karoserii. Wiele usług, które oferujemy pozostawia w samochodzie, delikatnie mówiąc, brud (mowa tu na przykład o wieczorach kawalerskich). Aby auto było gotowe po takiej nocy do kolejnych zleceń, wymagane jest bardzo szczegółowe wysprzątanie jego wnętrza, aby kolejni klienci mogli się poczuć komfortowo. Detailing auta to nic innego jak szczegółowe czyszczenie wnętrza oraz zadbanie o powłokę lakierniczą za pomocą odpowiednich środków, które nie tylko odświeżają ale i również zabezpieczają elementy samochodu.

Profesjonalna obsługa jest w stanie doprowadzić prawie każde auto do stanu jak przed zakupem. Dzięki takim operacjom, jesteśmy w stanie zagwarantować ciągłą, wysoką jakość oferowanych usług. Dobra jest na przykład renowacja lakieru łódź: http://amb-autodetailing.pl.