Reklama na pojeździe

Reklama na pojeździe

Jeżeli posiadamy samochód dostawczy, którym dostarczamy do klientów zakupione przez nich produkty, wówczas bardzo dobrze, jeśli wykorzystamy własny pojazd do reklamy. To możliwe w bardzo prosty sposób. Reklamę mobilną można stworzyć, po prostu oklejając samochód folią. Oczywiście nie może to być byle jaka folia – stosuje się tutaj folię wylewaną lub polimerową czy perforowaną.

Rodzaje folii do oklejania auta

reklama na samochodzie - cena usługiPierwszą z nich stosuje się, gdy chcemy okleić samochód w całości, łącznie z elementami, które nie mają równej powierzchni. Drugiej używamy do częściowego oklejania samochodów – a więc jedynie do gładkiego, płaskiego i równego podłoża bez żadnych nietypowych zagięć. Z kolei folia perforowana najlepiej sprawdza się na oknach – jest ona bowiem ażurowa, co sprawia, że od wewnątrz zupełnie nie będzie przeszkadzać w obserwacji świata zewnętrznego – przepuszcza ona bowiem światło słoneczne. Natomiast od zewnątrz przechodnie będą widzieć jedynie naszą grafikę umieszczoną w folii a nie nas w pojeździe. Jest to więc interesujące rozwiązanie i wielu właścicieli samochodów firmowych z niego korzysta. Niezależnie od rodzaju zastosowanej folii, na każdej grafika charakteryzuje się wysoką jakością. Firmy zajmujące się oklejaniem samochodów zapewniają, że folia nie blaknie ani nie niszczeje w żaden inny sposób mimo iż jest nieustannie narażana na negatywne czynniki atmosferyczne.

reklama na samochodzie - cena usługiJest ona całkowicie odporna na promieniowanie UV, dlatego właśnie nie traci swoich właściwości. Jeżeli interesuje nas taka reklama na samochodzie – cena usługi może nas mile zaskoczyć. Nie jest ona bowiem wysoka. Obecnie takie oklejanie pojazdów zaczyna cieszyć się naprawdę dużą popularnością, dlatego firmy, które się tym zajmują, próbują przyciągnąć do siebie klientów, oferując coraz to niższe ceny. Ale bardzo ważne dla nas jest także to, że nie będziemy płacić za powierzchnię reklamową – w końcu jej rolę będzie spełniał nasz własny samochód. Odchodzą już więc te koszty, które ponieślibyśmy, gdybyśmy chcieli umieścić reklamę wielkoformatową na szczycie jakiegoś budynku czy nawet plakat na słupie ogłoszeniowym. W cenie usługi jaką jest reklama na samochodzie, znajduje się zatem jedynie folia, która będzie wykorzystywana oraz koszt realizacji zlecenia.

Jeżeli poszukujemy więc niedrogiej formy reklamy, taka reklama mobilna będzie dla nas doskonałym wyborem. Samochód dostawczy posiada dużą gładką powierzchnię, dlatego na nim reklama na pewno będzie wyglądać bardzo dobrze i będzie rzucać się w oczy. Dobra firma już w parę dni roboczych wykona dla nas taką reklamę na folii.