Transport hds a porządki wiosenne

transport hds

Co prawda nadal jest zima, a raczej jest jej połowa, ponieważ przyszedł silny mróz, temperatura spada nawet do minus dwudziestu stopni, ale śniegu jak nie było, tak nie ma. Nawet na święta nie spadł ani płatek śniegu.

Transport hds na potrzeby ogródka?

transport hdsNadal nie ma białego puchu, mam tylko nadzieję, że na Wielkanoc nie będziemy lepić zajączka ani baranka ze śniegu. Zaplanowałam już transport żwiru do swojego ogródka, bo stary już się za bardzo zmieszał z ziemią i nie spełnia swojej roli. Poza tym, muszę podsypać korą wszystkie drzewa i krzaki, bo wiadomo, że kora z czasem się niszczy i zamienia w kompost, szczególnie kiedy są silne opady deszczu i trzeba ją systematycznie dosypywać. Przyda się także transport ciężarowy, choć nie potrzeba mi wielkiej ciężarówki, a wystarczy mi mały dostawczy samochód z plandeką, żebym mogła przewieźć kilka worków z ziemią, żeby przesadzić kwiatki, które mam u siebie w domu, a także chciałam kilka nowych drzewek, żeby rozwinąć swój ogród. Mój mąż śmieje się, że niedługo zamówię nawet transport hds-gdańsk, choć na razie jeszcze nie wie do czego mogłabym go potrzebować. Może przenieść duże drzewo albo jakąś większą maszynę ogrodniczą? Kto wie, może wymyślę jakieś bardziej zaawansowane prace ogrodnicze i taki transport hds mi się przyda? Trzeba o tym pomyśleć! Mam nadzieję, że te silne mrozy nie sprawią, że moje roślinki zwiędną.

Przykryłam je na zimę gałązkami i słomą, żeby osłonic je przed zimnem, więc powinny wytrzymać, aż do wiosennych porządków, kiedy je odsłonię i mam nadzieję, że będzie już wtedy ciepło, a nie będzie padać śnieg.