Woski odprowadzające wodę z karoserii

Woski odprowadzające wodę z karoserii

Do zabezpieczenia lakierów swoich samochodów powinniśmy stosować woski, które będą dopasowane do koloru oraz stanu naszej karoserii. Mają one za zadanie przede wszystkim nie dopuścić do dalszego płowienia koloru, ale również nadać pojazdowi blasku i ułatwić pozbywanie się brudu. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wosków, które dzielą się w zależności od ich stanu skupienia oraz zastosowania.

Wosk nadający połysk

wosk soft99 fussoNajwiększym zainteresowaniem wśród właścicieli nowych pojazdów cieszy się wosk hydrofobizujący, ponieważ zadbany lakier nie wymaga specjalnego odżywania. W przypadku samochodów, które niedawno opuściły salon należy od samego początku dbać o jak najdłuższe zachowanie właściwego lakieru. Stosując właściwie dobrane woski można chronić je przed blaknięciem, uszkodzeniami, a także przedostaniem się wody, która pozostawia po sobie nieestetyczne zacieki. Odkąd na rynku pojawił się hydrofobizujący wosk soft99 fusso zdecydowana większość właścicieli pojazdów zdecydowała się na rozpoczęcie pielęgnacji swoich aut. Jego głównym zadaniem jest impregnacja karoserii przed wilgocią, która wpływa na jakość lakieru oraz blach. Niskim kosztem można sprawić, że samochód przez długie lata będzie wyglądał świetnie. Dzięki temu podczas sprzedaży można uzyskać znacznie lepszą cenę, niż przy samochodach, które przechodziły już lakierowanie.

wosk soft99 fussoKażdy teraz zwraca uwagę na miejsca korozyjne, które przy większej ilości wody mogą nadawać się tylko do całkowitej wymiany. Dlatego stosując wosk hydrofobizujący zyskuje się gwarancje nie tylko zabezpieczonego lakieru, ale także sprawnie blacharskiego pojazdu. Ten typ kosmetyków można dostać w większości sklepów internetowych, a także stacjonarnych przeznaczonych dla branży lakierniczej. Koszt takiego wosku jest adekwatny w porównaniu z efektem jaki pozwala otrzymać. Jedno opakowanie w zupełności wystarczy na kilkanaście zastosowań, a na lakierze potrafi utrzymać się nawet do kilku miesięcy. Dzięki temu wystarczy raz na jakiś czas przemyć pojazd myjką ciśnieniową, by pozbyć się wszelkich zabrudzeń oraz otrzymać efekt lśniącego lakieru. O lakier należy dbać nie tylko w nowych samochodach, ale także w tych wiekowych, które nadal świetnie wyglądają.

By jak najdłużej cieszyć się żywym i oryginalnym kolorem należy woskować karoserię i chronić ją przed szkodliwymi substancjami. Raz na jakiś czas woskując samochód można otrzymać niesamowity efekt, który będzie widoczny już po pierwszym użytkowaniu. Wosk soft99 łączy w sobie odżywienie koloru wraz z jego konserwacją.