Miła obsługa podczas wynajmuj busów

Miła obsługa podczas wynajmuj busów

Wraz z koleżankami wybierałyśmy się na wycieczkę. Ponieważ nie chciałyśmy męczyć się pociągiem postanowiłyśmy wypożyczyć wóz. Koleżanka miała zaprzyjaźniony salon gdzie miałyśmy uzyskać rabat. Z wielką chęcią poszłyśmy więc do tego miejsca.

Wynajem busów lepszy od wynajmuj samochodów

wynajem busówWybór aut był ogromny. Jednak Pani obsługująca nas była bardzo niemiła. Na wszystkie nasze pytania odpowiadała od niechcenia i sprawiała wrażenie, że jest tam z przymusu. Ta postawa nie spodobała się żadnej z nas. Postanowiłyśmy jej powiedzieć, że jest niemiła i w związku z tym wypożyczalnia samochodów traci klientki. Ekspedientka nawet się tym nie przejęła. Uśmiechnęła się pod nosem i odeszła. Oburzone wyszłyśmy z salonu. Nie opodal znajdowało się miejsce, które w szyldzie miało napisane wynajem busów. Postanowiłyśmy tam zajrzeć. Pan, który tam obsługiwał był dla nas bardzo miły. Jednak nie prowadzili oni wynajmu mniejszych pojazdów. Podał nam jednak numer do swojego kolegi, który prowadził wynajem aut. Bardzo się ucieszyłyśmy, że Pan był dla nas taki miły z wielką ochotą pojechałyśmy do drugiego salonu. Droga zajęła nam sporo czasu, gdyż salon znajdował się na przeciwległym końcu miasta. Pomimo tej długiej drogi, gdy dojechałyśmy byłyśmy zadowolone. Pan, który czekał na nas już przy wejściu był przemiły. Zaproponował nam kawę i poczęstunek. Podczas picia kawy przedstawił najkorzystniejszą dla nas ofertę i pomógł wybrać samochód, który będzie ekonomiczny i ładny.

Nie mogłyśmy wyjść z podziwu. Po niemiłych przygodach z pierwszą ekspedientką, nie podejrzewałyśmy, że obsługa może być na tak profesjonalnym poziomie. Warszawa to miasto gdzie firm usługowych jest wiele. Jednak salon do którego trafiłyśmy z pewnością jest najlepszy na rynku.